Svatební agentura

Svatba v zahraničí

SVATBA NA PELOPONÉSU

Peloponéský poloostrov si pamatujeme z hodin historie jako domov Sparty, významného městského státu starověkého Řecka. Ano, historie v těchto místech zanechala hlubokou, nesmazatelnou stopu, najdete tu památky jak z řecké tak římské doby - v Koryntu spatříte zbytky antického města a Apolónova chrámu, v městečku Epidaurus uvidíte antický amfiteátr, nedaleko si projděte archeologické naleziště Tyrins.

Ideálním východiskem pro prohlídku fascinujících antických zajímavostí a zároveň pro strávení krásné romantické dovolené u moře je městečko Niforeiku na severozápadním pobřeží Peloponézu. Z celého pobřeží se skýtá panoramatický výhled na moře a za dobré viditelnosti i na skalní masívy, vzpínající se na druhé straně Patraského zálivu. Po setmění Vás uchvátí pohled na osvětlenou metropoli poloostrova – Patru.

Připravili jsme pro Vás svatební balíčky v různých cenových kategoriích. Ceny uvedené u jednotlivých balíčků udávají pouze čásku za organizaci svatby v destinaci, vyřízení dokumentů, kurýrní služby, osobní služby delegáta a další náležitosti se svatbou spojené. Nejsou zahrnuté náklady na dopravu a ubytování. Ty budou vypočítány v závislosti na Vámi vybraném hotelu, termínu a délce pobytu.

SVATBA V HOTELU NIFOREIKA BEACH

Cena základního balíčku již od 15 000 Kč

Pro uspořádání svatebního obřadu snů, jsme na základě zkušeností vybrali hotel Niforeika Beach, kde vládne klid a rodinná atmosféra a majitelé se o vás postarají s péčí a láskou. Krásný obřad se může odehrát na terase v zahradě před umělým vodopádem, odkud je fantastický výhled na moře, patraský záliv a monumentální most Rio-Antirio. Ideálně tak můžete spojit ubytování v tomto sympatickém rodinném hotýlku s Vaším obřadem, aniž byste Vy a Vaši blízcí museli někam cestovat. Naše CK zde nabízí týdenní či dvoutýdenní pobyty, takže Vaši svatebčané mohou přijet na týdenní pobyt a Vy si pak budete moci užívat další týden líbánek sami dva ničím nerušeni.


Základní balíček obsahuje:

Rezervaci lokality a termínu obřadu
Administrativní poplatky v místě obřadu
Oddávajícího
Vydání oddacího listu v místě obřadu včetně příslušných ověření, jeho doručení do ČR
Asistenci svatebního koordinátora od rezervace obřadu až do jeho legalizace v ČR
Uvítací schůzku s naším delegátem po příletu do destinace
Asistenci českého delegáta během Vašeho obřadu
Překlad svatebního obřadu do českého jazyka prostřednictvím delegáta
Zajištění 2 svědků v případě, že nemáte své vlastní
CD přehrávač v místě obřadu – možnost vlastní hudby na CD
Jednoduchá výzdoba místa obřadu (laterny a svíčky)
Vyřízení vyšších ověření a úředních překladů dokumentů – viz příloha DOKUMENTY (2 x Duplikát RL, 2 x Vysvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství, 1 x Oddací list)

K základním balíčkům vám samozřejmě zajistíme i další služby, jejichž ceny se v jednotlivých destinacích mohou lišit a závisí na Vašich požadavcích a představách.

Abyste však měli přibližnou představu, co která služba stojí, připravili jsme pro vás alespoň orientační ceník nejběžnějších služeb. Konkrétní ceny pro jednotlivé destinace vám rádi zašleme na vyžádání, stejně tak i ceny dalších případných služeb, které zde třeba nenajdete. Našim klientům šijeme obřady na míru, takže nás v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat.

Další služby spojené s obřadem:

Fotograf (50 tištěných fotografií, negativy na CD) 5 000 Kč
Videonahrávka obřadu na DVD 6 500 Kč
Přípitek – lahev šampaňského + skleničky 1 200 Kč
Kytice pro nevěstu – růže (cena je orientační, závisí na představách nevěsty) 1 500 Kč
Kytice pro nevěstu – kaly (cena je orientační, závisí na představách nevěsty) 2 000 Kč
Korsáž pro ženicha – korespondující s kyticí nevěsty 100 Kč
Svatební dort – bílý, krémový (cca pro 6 osob) 1 600 Kč
Mobilní kadeřník pro nevěstu – svatební účes dle představ nevěsty 1 500 Kč
Mobilní vizážista pro nevěstu – make-up dle představ nevěsty 1 500 Kč
Svatební menu v hotelové restauraci s výhledem na moře – cena za osobu 1 000 Kč (výběr na místě z různých druhů masa, přílohy, salát, zákusek, víno nebo pivo)
Další služby na vyžádání