Svatební agentura

Svatební obřad

Chateau Mcely

Zažijte v Chateau Mcely okouzlující a romantický svatební den, který uspokojí i ty nejnáročnější páry. Pouhou hodinku jízdy od centra Prahy (55 km) ve směru na Mladou Boleslav.

Chateau Mcely je místem konání zázraků, dávné historie, sídlem výjimečné pozitivní léčivé energie, absolutního klidu a hlubokého odpočinku těla, mysli a ducha v harmonickém souladu s okolní přírodou. Zámek je pouhou hodinku jízdy od centra Prahy (55 km) ve směru na Mladou Boleslav.

Chateau Mcely je nádherným romantickým místem pro zásnuby, líbánky a nezapomenutelné svatební obřady a oslavy. Svatby na zámku Mcely mají kouzlo v každém ročním období. Můžete prožít svatbu v zimním království, letní romanci či se nechat okouzlit nádherou podzimní přírody a mnohobarevného anglického parku. Zámek lze pronajmout exkluzivně jen pro Váš svatební den, který tak můžete prožít v absolutním soukromí, nikým nerušeni.

Restauraci Piano Nobile vede zkušený šéfkuchař Jan Štěrba.
Šéfkuchař Honza Štěrba má k zámku Mcely velmi blízko jak kuchařskou filozofií, tak i původem, pochází z nedalekého Nymburka. Honza je členem kuchařského týmu prakticky od otevření Chateau Mcely a postupným získáváním cenných zkušeností se propracoval až na pozici šéfkuchaře. Pokračuje ve vedení Restaurace Piano Nobile cestou oblíbené kombinace tradičních receptů rodiny Thurn-Taxisů a italské inspirace babičky Cusumano. Bohaté zkušenosti s italskou kuchyní měl možnost získat při svém působení v oblasti Gatteo Mare přímo v Itálii. Kromě kreativního vymýšlení novinek do sezónního menu je Honzovým každodenním cílem a snahou i hledání místních dodavatelů surovin té nejvyšší kvality.

V případě zájmu pro Vás Chateau Mcely připraví speciální svatební menu...

V zámeckých sálech je možné uspořádat hostinu až pro 80 hostů – v případě většího počtu hostů je možné postavit luxusní stan v zámeckém parku. Zámek nabízí jak obřady civilní, tak církevní – evangelické.

Obřady se konají ve Zlatém sále nebo zámeckém patiu s nádherným výhledem do anglického parku.

Civilní obřady se konají v pátek a sobotu v 15.30 hodin. Církevní evangelický sňatek je možné uspořádat kterýkoli den a v kterýkoliv čas.

Kapacita:
Zlatý sál – 70 hostů / Zámecké patio – 150 hostů / Anglický park – 200 hostů