Svatební agentura

Svatba v zahraničí

SVATBA NA OSTROVĚ LESBOS

Místo hojnosti, kultury, historie ale také poezie – narodila se tu nejslavnější básnířka starověkého Řecka Sapfo, básník Arion, lyrik Alkaios a další mágové pera. To je ostrov Lesbos, půvabný koutek v Egejském moři posetý olivovníky a borovicemi, rázovitými městečky s hrady, kláštery či kostely. Řekněte si své ANNO v poezií nabitém ovzduší ostrova Lesbos.
Připravili jsme pro Vás svatební balíčky v různých cenových kategoriích. Ceny uvedené u jednotlivých balíčků udávají pouze čásku za organizaci svatby v destinaci, vyřízení dokumentů, kurýrní služby, osobní služby delegáta a další náležitosti se svatbou spojené. Nejsou zahrnuté náklady na dopravu a ubytování. Ty budou vypočítány v závislosti na Vámi vybraném hotelu, termínu a délce pobytu.

OBŘAD NA RADNICI
město Molyvos

Cena základního balíčku již od 15 000 Kč

Na ostrově Lesbos zatím nejsou příliš nakloněni svatebním obřadům cizinců mimo prostory radnice, proto vám nabízíme cenově výhodnou alternativu Vašeho obřadu a to přímo na radnici v nejstarším městě Molyvos na severu ostrova. Město je postaveno na skalnatém výběžku s opevněným hradem. Klikaté dlážděné uličky vás mezi typickými dvoupatrovými domky zavedou až k malebnému přístavu, kde kotví místní rybáři. Je to místo, jehož historie sahá až do antických dob a které bude v pozadí na Vašich svatebních fotografiích vypadat opravdu úchvatně.


Stavební balíček zahrnuje:

Rezervaci lokality a termínu obřadu
Administrativní poplatky v místě obřadu
Oddávajícího
Vydání oddacího listu v místě obřadu včetně příslušných ověření, jeho doručení do ČR
Asistenci svatebního koordinátora od rezervace obřadu až do jeho legalizace v ČR
Uvítací schůzku s delegátem po příletu do destinace
Asistenci českého delegáta během Vašeho obřadu
Překlad svatebního obřadu do českého jazyka prostřednictvím delegáta
Zajištění 2 svědků v případě, že nemáte své vlastní
CD přehrávač v místě obřadu - možnost vlastní hudby na CD
Vyřízení vyšších ověření a úředních překladů dokumentů (2x duplikát RL, 2x Vysvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství, 1x Oddací list

K základním balíčkům vám samozřejmě zajistíme i další služby, jejichž ceny se v jednotlivých destinacích mohou lišit a závisí na Vašich požadavcích a představách.

Abyste však měli přibližnou představu, co která služba stojí, připravili jsme pro vás alespoň orientační ceník nejběžnějších služeb. Konkrétní ceny pro jednotlivé destinace vám rádi zašleme na vyžádání, stejně tak i ceny dalších případných služeb, které zde třeba nenajdete. Našim klientům šijeme obřady na míru, takže nás v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat.

Dodatkové služby:

Fotograf (50 tištěných fotografií, negativy na CD) - 7 500 Kč
Videonahrávka obřadu na DVD - 6 500 Kč
Přípitek - láhev šampaňského + skleničky - 1 300 Kč
Kytice pro nevěstu - růže (cena je orientační, závisí na představách nevěsty - 2 500 Kč
Kytice pro nevěstu - kaly (cena je orientační, závisá na představách nevěsty) - 3 000 Kč
Korsáž pro ženicha - korespondující s kyticí nevěsty - 150 Kč
Svatební dort (bílý, krémový, piškotový) - 1 200 Kč/1kg
Mobilní kadeřník pro nevěstu - svatební účes dle představ nevěsty - na vyžádání
Mobilní vizážista pro nevěstu - make-up dle představ nevěsty - na vyžádání
Svatební menu v závislosti na lokalitě - zašleme na vyžádání - od 1 200 Kč

Svatební šaty a prstýnky si klienti vozí zpravidla s sebou, neboť v destinaci na jejich výběr nebývá dostatek času a mnoho letovisek pro takovéto služby není ani připraveno.