Svatební agentura

Svatba v zahraničí

SVATBA NA OSTROVĚ LEFKADA

Oblíbený ostrov českých cestovatelů - Lefkada patří do skupiny Jónských ostrovů ležících západně od Řecka. Patří mezi ně například Korfu, oblíbené letovisko císařovny Sisi, nebo Ithaka, rodiště Homérova hrdiny Odyssea. Jelikož v této oblasti oproti ostatním oblastem Řecka mnohem více prší, jsou ostrovy velmi zelené, porostlé bujnou vegetací. Západ ostrova lemují dlouhé, písečné pláže, kdežto vnitrozemí ostrova je spíše hornaté a nejvyšší vrchol Stavrota dosahuje výšky 1158 m. Východnímu pobřeží Lefkady zase vládne rušné turistické městečko Nidri s ostrůvkem Skorpios na dohled a několik vesniček u moře, kam se sjíždí klikatými cestičkami z vrcholů hor.
Připravili jsme pro Vás svatební balíčky v různých cenových kategoriích. Ceny uvedené u jednotlivých balíčků udávají pouze čásku za organizaci svatby v destinaci, vyřízení dokumentů, kurýrní služby, osobní služby delegáta a další náležitosti se svatbou spojené. Nejsou zahrnuté náklady na dopravu a ubytování. Ty budou vypočítány v závislosti na Vámi vybraném hotelu, termínu a délce pobytu.

OBŘAD NA RADNICI V HLAVNÍM MĚSTĚ
město Lefkas

Cena základního balíčku 22 000 Kč

Na tomto krásném a velmi oblíbeném ostrově doposud nebylo možné uspořádat svatební obřad mimo prostory radnice v hlavním městě Lefkas. Místní úředníci byli vůči civilním obřadům cizinců na Lefkadě velmi konzervativní. To se však po nedávných volbách změnilo a proto Vám již budeme moci nabídnout romantičtější místa pro Váš obřad než je městský úřad. Vaše svatba tak může proběhnout například na některé z pláží v blízkosti Vašeho ubytování či jiných místech.


Stavební balíček zahrnuje:

Rezervaci lokality a termínu obřadu
Administrativní poplatky v místě obřadu
Oddávajícího
Vydání oddacího listu v místě obřadu včetně příslušných ověření, jeho doručení do ČR
Asistenci svatebního koordinátora od rezervace obřadu až do jeho legalizace v ČR
Uvítací schůzku s delegátem po příletu do destinace
Asistenci českého delegáta během Vašeho obřadu
Překlad svatebního obřadu do českého jazyka prostřednictvím delegáta
Zajištění 2 svědků v případě, že nemáte své vlastní
CD přehrávač v místě obřadu - možnost vlastní hudby na CD
Vyřízení vyšších ověření a úředních překladů dokumentů (2x duplikát RL, 2x Vysvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství, 1x Oddací list

K základním balíčkům vám samozřejmě zajistíme i další služby, jejichž ceny se v jednotlivých destinacích mohou lišit a závisí na Vašich požadavcích a představách.

Abyste však měli přibližnou představu, co která služba stojí, připravili jsme pro vás alespoň orientační ceník nejběžnějších služeb. Konkrétní ceny pro jednotlivé destinace vám rádi zašleme na vyžádání, stejně tak i ceny dalších případných služeb, které zde třeba nenajdete. Našim klientům šijeme obřady na míru, takže nás v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat.

Dodatkové služby:

Fotograf (50 fotografií formátu 15x21 cm, negativy na CD) - 6 900 Kč
Fotograf (100 fotografií formátu 15x21 cm, negativy na CD) - 9 900 Kč
Přípitek - láhev šampaňského + skleničky - 1 500 Kč
Kytice pro nevěstu standard (růže, chryzantémy, apod.) - 2 900 Kč
Kytice pro nevěstu speciál (kaly či zvláštní přání nevěsty - 3 400 Kč
Korsžá pro ženicha - korespondující s kyticí nevěsty - 200 Kč
Svatební dort (bílý, krémový, piškotový) - 1 300 Kč/1kg
Dekorace obřadního místa - dle představ klientů - na vyžádání
Mobilní kadeřník pro nevěstu - svatební účes - na vyžádání
Mobilní vizážista pro nevěstu - make-up - na vyžádání
Svatební menu v restauraci dle výběru lokality, obřadu a počtu osob - na vyžádání

Svatební šaty a prstýnky si klienti vozí zpravidla s sebou, neboť v destinaci na jejich výběr nebývá dostatek času a mnoho letovisek pro takovéto služby není ani připraveno.