Svatební agentura

Svatba na Klíč

Svatba na Klíč

Zajistíme pro Vás kompletní či částečný servis na profesionální úrovni a o vše se postaráme za Vás. Můžete si vybrat z různých slůžeb a dodavatelů, které Vám nejvíce vyhovují a přizpůsobit si tak svatbu podle svých představ.

Pokud nevyužijete náš svatební kompletní nebo částečný servis, můžete využít pouze zprostředkování našich služeb a dodavatelů. Ceny našich dodavatelů jsou nižší nebo shodné s cenami, které nabízejí svým přímým klientům. Ceny si nikdy na úkor klienta nenavyšujeme. Tím Vám zajistíme nejnižší cenu na trhu.

Osobní svatební servis zahrnuje

  • Poradenství a konzultace Prodiskutujeme s Vámi Vaše představy a přání a pomůžeme Vám vybrat tu nejvhodnější alternativu.
  • Asistence při vyřizování dokumentů V případě snoubence cizince Vám poradíme při vyřizování dokumentů, zajistíme překladatele a tlumočníka obřadu. Vy se dostavíte na místo svatby pouze jednou před obřadem..
  • Sestavení předběžného rozpočtu Na základě Vašich představ, požadavků a jednotlivých služeb, zpracujeme předběžný rozpočet, který vzájemnou diskusí upravíme do požadovaného stavu. V případě překročení Vám pomůžeme najít úspory.
  • Zajištění dodavatelů Společně navštívíme místo pro obřad a hostinu, potvrdíme a doporučíme dodavatele.
  • Koordinace celé akce Předložíme a probereme s Vámi detailní harmonogram celé akce, aby vše dopadlo tak, jak má.
  • Služby svatebního koordinátora Nabízíme služby svatebních koordinátorů. Budou Vás provázet během celého dne a dohlédnou na to, aby bylo vše podle Vašich představ.

Kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře, emailu či telefonu a domluvte si úvodní konzultaci zdarma. Inspirovat se také můžete v naší fotogalerii.