Svatební agentura

Relaxační balíček pro novomanžele

Relaxační balíček pro novomanžele

Relaxační balíček pro novomanžele obsahuje:
Čokoládová masáž a zábal pro dámu
Procedura výborná na vyhlazení zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci,odplavení nežádoucích a toxických látek, 90 min..

Zábal z hroznového vína pro muže
Relaxace a osvěžení provoněné hroznovým vínem. Udělejte si výlet do Burgundska s tímto ošetřením. Jadérka hroznů jsou pravým zdrojem síly. Antioxidanty obsažené v hroznovém víně velmi účinně pohlcují škodlivé volné radikály. Výrazným způsobem proto působí proti předčasnému stárnutí kůže. Peelingová pasta z hroznů – vysušená jadérka a slupky tmavých hroznů v kombinaci s lotosovým květem perfektně a jemně odstraní odumřelé buňky z pokožky. Masážní olej VIN03 – obohacený o éterické oleje z citrónu s výbornými antioxidačními účinky působí jako balzám na Vaši duši. Lehce, ale pečlivě provedená masáž těla posílí a prokrví unavenou pokožku. Tělová maska z hroznového vína BORDEAUX – obsahuje jemný prášek z jadérek červených hroznů a zeleného ovsa. Čistě přírodní produkt velmi účinně pěstí, vypíná a zpevňuje pokožku. Závěrečná péče – body lotion, lehká závěrečná masáž, osvěžující hydratující závěr celého ošetření.celého ošetření, 90 min..

Mystic Face masáž pro dva
Chiropraktická, protistresová masáž obličejové a vlasové části hlavy, spojená s technikami k uvolnění svalového napětí a kloubních blokád krční páteře, pomocí Neroli silice z květů hořkého pomeranče. Velmi rozšířená forma rychlé masáže, vedoucí k odstranění již existujících obtíží, ale zejména k jejich předcházení, 30 min..

Foot relax masáž nohou pro dva

Masáž je ideální, pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou. V dnešní době je masáž nohou oblíbená i pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby civilizačních nemocí, spojených s poruchami krevního oběhu, 30 min..

Cena balíčku služeb: 5260,-

Relaxační balíček si můžete objednat:
na telefonním čísle: +420 775 174 101
emailem: dana@perfektnisvatba.cz
nebo formulářem viz níže.Odeslat