Svatební agentura

Dodavatelé

Zábava


Barmanská show

BARMANSKÁ SHOW s přesným názvem flair bartending je pro barmana každodenním soustředěním a tréninkem pro přesné propracování hudby s originálními triky nejen pro České a světové soutěže, ale i pro klienty.

FIRE & UV SHOW

Efektní fireshow nebo LED show skupiny Pa-li-Tchi může být prováděna jak v exteriéru tak interiéru. Skupina se svému umění věnuje již od roku 2002 a má za sebou již přes 500 realizovaných performancí.

Ohňostroj

Ohňostroj je působivé světelné (a částečně také zvukové) představení vytvářené pomocí odpalovaných pyrotechnických pomůcek při nejrůznějších slavnostních příležitostech.

Bublinková show

Jedná se o velice atraktivní vystoupení, při kterém uvidíte bubliny někdy až neuvěřitelných velikostí a tvarů, které v Evropě nemají obdoby a ovládá je pouze několik bublinářů na světě.

Portrétista

Kresby jsou dvojího druhu, situační figurální kompozice, tvořené pro zachycení atmosféry během obřadu a poté v průběhu dne, portréty hostů, dle hierarchie.

Karikáturisté

Pokud chcete připravit pro své svatební hosty zajímavý a netradičný program, zvažte objednání šikovného karikaturisty.

FACEPAINTING, BODYPAINTING

Úžasná forma zábavy, která z vaší akce udělá nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné.

Hudební a taneční vystoupení

Sestavíme pro Vás tanečně-hudební program s brazilskou, či obecně latinsko-americkou tematikou s libovolným počtem tanečníku a hudebníků.

MONIKA BAGÁROVÁ & BEN CRISTOVAO

Komorní vystoupení Moniky Bagárové a Bena Cristovao spolu s pianistou Janem Čtvrtníkem v délce 60minut.

Megabublina

Šňůrky na mega bubliny. První takové zařízení na českém trhu.