Svatební agentura

Balíček Wellness pro novomanžele

Balíček Wellness pro novomanžele

Zkuste se jen na chvíli přenést do slunného Thajska a potěšit se záchvěvem exotiky a romantiky, nabídnout relexaci tělu i duši.

Balíček Wellnes pro novomanžele obsahuje:
Tradiční thajská masáž pro dva Temple Classic
Tradiční thajská masáž přináší celkové svalové uvolnění, pocit nově nabité vitality a duševní rovnováhy. Thajská masáž Temple Classic představuje thajskou masážní terapii ve své nejpůvodnější podobě, jak je po staletí vyučována a praktikována, 60 min..

Spa manikúra pro dva
Velmi příjemné lázeňské ošetření rukou. Peeling, masáž a zábal zjemní a hydratuje suchou pokožku, začištění nehtů a kůžiček dá Vašim nehtům krásný tvar. Součástí této procedury je i lakování nehtů, 90min..

Spa pedikúra pro dva
Relaxační typ pedikúry, používá se speciální pemza, která šetrně odstraní zrohovatělou vrstvu. Čistící lázeň s obsahem Tea Tree Oil, zábal se změkčujícím účinkem, peeling s višňovou vůní, masážní emulze s vůní tropického ovoce, lehký krém, 90min..

Darphin – pleťová kosmetika pro dámu
Rozjasňující péče – Mimosa & kosatec Ošetření podporující jas a sjednocenosti pleti. Pleť vypadá svěží, zářící a projasněná, 75 min..

Darphin – pleťová kosmetika pro muže
Jean Paul – ošetření je možné přizpůsobit jednotlivým problémům a typům pleti.V proceduře se můžeme zaměřit na hydrataci, čištění, nebo zklidnění citlivé pokožky. Využíváme aromaoleje, rostlinná séra a další specifické produkty, 75 min..

Úprava vlasů
Kadeřnický salon pracuje s přípravky Wella SP (pro dámu mytí, foukání, pro muže mytí, střih), 45 min..

Cena balíčku služeb: 9950,-

Balíček Welness si můžete objednat:
na telefonním čísle: +420 775 174 101
emailem: dana@perfektnisvatba.cz
nebo formulářem viz níže.Odeslat