Svatební agentura

Dodavatelé

Svatební hudba

Pro svatební obřad Vám pomůžeme vybrat hudbu, která Vám bude příjemná, ke které budete mít vztah, a bude vhodná do daného prostředí. V kostele zní nádherně hudba varhanní, venkovní svatební místa doporučujeme ozvučit hudbou živou, například smyčcovým kvartetem.


Ke svatební hostině, přesněji k svatebnímu obědu je vkusná hudba živá, která tvoří velmi příjemnou hudební kulisu. V případě nižšího rozpočtu řešíme ozvučení hudbou reprodukovanou.


Po svatební hostině již začíná nerušená zábava. V tomto případě je kapela, která je tradičním prvkem svatebního veselí. Kapelu může následně vystřídal DJ, který zastává roli moderátora, který Vás bude bavit až do brzkých ranních hodin.


Je důležité vybrat různé žánry, které osloví nejen Vás, ale i Vaše svatební hosty.

DJ Petr Vich

Začínal jako moderátor na rádiu City, Blaník a Oldies Radiu. V tuto chvíli se věnuje moderováním společenských a firemních akcí, maturitních plesů, oslav narozenin a především svatebních hostin.

DJ David

V roce 2004 vznikl nezávislý spolek profesionálů – umělců, djs, vjs a firem v oblasti ozvučení, video, světelný design, mobile dj, mobile parties a visual art. Jejich prioritou je plně uspokojit požadavky jak nejnáročnější klientely, tak i klientů s nižším rozpočtem.

Swingový a jazzový orchestr

Se zabývá autentickou interpretací populární hudby období raného a vrcholného swingu od počátku let třicátých až k raným letům čtyřicátým.

Duo

Komorní duo tvoří profesionální hudebníci, kteří absolvovali prestižní vysoké hudební vzdělání v SRN (Drážďany, Kolín nad Rýnem) a jsou členy orchestru Jihočeské komorní filharmonie. Věnují se profesionálně nejen komorní a orchestrální hře, ale také sólové koncertní činnosti u nás i v zahraničí.

Cimbál

Cimbálová muzika pochází z jihu Moravy, města Blanska. Za dobu existence kapely se měnilo její obsazení. Díky tomu se změnil i směr, kterým se muzika ubírala.

Smyčcové kvarteto

Soubor s netradičním nástrojovým obsazením dvoje housle, kytara a violoncello zahájil svou činnost v roce 1999.

Smyčcové kvarteto II

Je komorní soubor členů orchestru ND v Praze, který vznikl v r.1988. Během své existence si kvarteto vybudovalo neobyčejně pestrý repertoár, kterým se odlišuje od jiných smyčcových kvartet.

Saxofon & Piano

Hudební produkce v podobě saxofonu a piana. Největší hity 20. století z oblasti popu a jazzu, české a zahraniční, evergreeny a v neposlední řadě také repertoar vhodný pro svatby, firemní večírky a další společenské akce, jsou naším životem.

Vystoupení MONIKA & BEN

Komorní vystoupení Moniky Bagárové a Bena Cristovao spolu s pianistou Janem Čtvrtníkem v délce 60minut.

Brazilský hudebník Santiago

Santiago je vynikající brazilský hudebník, kytarista, zpěvák a skladatel. Santiago vystupuje se svojí kapelou, zároveň je členem Yvonne Sanchez band, s níž vytvořil třetí skladbu z alba My Garden (Warner Music).

Santiago Band

Brazilská skupina představovaná pravými brazilskými hudebníky slibuje, že zaručeně rozhýbe publikum.

Piano - Vojtech Trávniček

Jako jeden z prvních československých muzikantů hrál na podiu proslavené Carnegie Hall a Royal Albert hall.